Autoryzowany serwis PTM oferuje usługę, która pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie naczepy z ruchomą podłogą oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają Państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

Od stycznie 2018 roku w ofercie sprzedaży PTM Polska będą się znajdowały pojazdy niskopodwoziowe włoskiej firmy FGM. Szeroka gama specjalistycznych naczep i przyczep dostępna u handlowców PTM Polska.

Na koniec listopada 2017 r., firma PTM Polska przekazała pierwsza serię przyczep Huffermann HTSA dla firmy recyklingowej. Zapraszamy po kolejne. Miło nam z Wami współpracować. Życzymy powodzenia w biznesie.

System do automatycznego pompowania kół umożliwia ciągłe monitorowanie ciśnienia w oponach oraz w razie konieczności dopompowanie ich. Dzięki temu zyskujesz:
- 3- 5% oszczędność paliwa
- 10-20% mniejsze zużycie opon
- nie ma ryzyka pęknięcia opony
Zapytaj o szczegóły naszych doradców handlowych tel. 42 658 10 97, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pol-Eco System w Poznaniu, które odbyły się w terminie 17-19.10.2017 r. Na terenie zewnętrznym przed pawilonem 5a zaprezentowaliśmy NOWOŚĆ - naczepę STAS MF 92 m3 przystosowaną do kompresowania ładunku o 40 %.

W związku, z zakończeniem się sezonu wakacyjnego, najwyższy czas pomyśleć o przygotowaniach ruchomych podłóg na okres zimowy. Autoryzowany serwis PTM, postanowił pomóc w tych przygotowaniach i specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę,która obejmować będzie odświeżenie ruchomych podłóg w Państwa naczepach.

Usługę, którą oferujemy pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie ruchomej podłogi oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

XVI edycja Pomorskiej Miss Scania za nami, jak co roku PTM Polska była w gronie Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Pieczarkalia 2017, czyli XVII edycja Święta Pieczarki dobiegła końca. To największa impreza promocyjna branży pieczarkarskiej. Spotykają się doświadczeni hodowcy, producenci technologii oraz pojazdów. PTM Polska również była jednym z wystawców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W sobotę, 16 września br. już po raz 16 odbędzie się Pomorska Miss Scania. W miejscowości Kowale koło Gdańska każdego roku spotykają się miłośnicy marki Scania i wybierają najpiękniejszą cięzarówkę. Impreza gromadzi bardzo wiele osób z branży transportowej. PTM Polska, już tradycyjnie, jako dostawca pojazdów klasy Premium zaprezentuje również swoje produkty, m.in. naczepę z ruchomą podłogą STAS MF 92S, oraz wywrotkę STAS V60. Zapraszamy do udziału w konkursie PTM Polska - karty do pobrania na naszym stoisku . Rozlosujemy atrakcyjne upominki. Początek imprezy
o godz. 12.00.
Aby w pełni korzystać ze sprawnych naczep zapraszamy do skorzystania z przeglądów w promocyjnej cenie w naszym autoryzowanym serwisie PTM Polska w Łodzi na ul.Zgierskiej 250/252.

Cena za przegląd wynosi 280zł netto.
W cenie wykonania usłgi m.in:
  • Ogólna weryfikacja stanu konstrukcji pojazdu
  • Weryfikacja łożyskowania siłowników układów Cargo Floor
  • Pomiar ciśnienia roboczego Cargo Floor

Jest to najlżejsza naczepa z ruchomą podłogą przeznaczona dla sektora budowlanego. Przeznaczona do transportu piachu, kamieni i asfaltu. Naczepa posiada największa pojemność na rynku w tym sektorze, dzięki lekkiej i solidnej konstrukcji. Podwozie naczepy jest wyjątkowo stabilne dzięki w pełnie aluminiowej ramie i wzmocnionym nadwoziu.

Prasa Stas Zapraszamy do zapoznania z prasa Stas, gdzie możemy przeczytać między innymi o korzyściach wynikających z zakupu pojazdów z gamy Stas. PRASA
13 Zlot Master Truck już za nami.
Była to okazja do wielu spotkań z Klientami, wymiany doświadczeń oraz dobrej zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Już tradycyjnie, w połowie czerwca dla klientów PTM Polska zorganizowany został wyjazd studyjny do fabryki STAS w Belgii. Klienci mieli mozliwość zobaczyć nowoczesne hale produkcyjne oraz biura, szeroką gamę nowoczesnych naczep z ruchomą podłogą oraz wywrotek, a także spotkać się z Zarządem firmy STAS. Pobyt w Belgii zakończył się spacerem po brukselskiej starówce.PTM Polska oferuje naczepy specjalistyczne dla firm działających w różnych sektorach. Do przewozu zboża i pasz dedykowane są pojazdy hiszpańskiej firmy Cubas Segre. W ubiegłym tygodniu, podczas wizyty w zakładzie produkcyjnym, klienci mieli możliwość zapoznać się z możliwościami technicznym oraz zobaczyć pracę naczepy hybrydowej, z rozładunkiem mechanicznym oraz pneumatycznym. Rozładunek mechaniczny odbywa się bezpośrednio do silosa, załadunek od góry, natomiast pneumatyczny bezpośrednio do komory.
Zapraszamy na 13 Master Truck Show

PTM Polska, jak co roku, będzie jednym z wystawców na największym w Polsce zlocie dla sympatyków motoryzacji ciężarowej. Master Truck Show będzie odbywał się w terminie 21-23.07.2017 r. w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.

Na swoim stanowisku, w strefie E7, zaprezentujemy naczepę STAS Super Star V55 na stalowej ramie, która swój premierowy pokaz miała w maju 2017 r.
Na terenie będzie można podziwiać najpiękniej stuningowane ciężarówki polskich firm transportowych oraz wiele zagranicznych, które przyjeżdzają niemal z całej Europy. Oprócz ciężarówek, nie zabraknie również kultowych motocykli, samochodów zabytkowych, maszyn off-roadowych, samochodów amerykańskich oraz sprzętu strażackiego. Poza tym przewidzianych jest wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Do zobaczenia.