Składamy serdeczne podziękowania za udział w II edycji wystawy Naczepomaia 2018. Wyrażamy nadzieję, że Wystawa spełniła Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy byliście Państwo w charakterze Wystawcy czy Gościa. Zaprezentowanych zostało wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie konstrukcji naczep oraz rozwiązań stosowanych
w produkcji komponentów. Swoją ofertę przedstawili również dostawcy ciągników oraz usług finansowych.


Uwagę skupiły premiery:

STAS U-ROCK STAR wywrotka stalowa budowlana
BMI ROCK PUSHER naczepa ejector ściana wypychająca dedykowana do sektora budowlanego
BMI METAL MOVER ruchoma podłoga stalowa V9 Keith Walking Floor do złomu gabarytowego
EMTECH naczepa niskopodwoziowa TIEFBED 4 osiowa z hydraulicznie skrętnymi osiami

Autoryzowany serwis PTM oferuje usługę, która pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie naczepy z ruchomą podłogą oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają Państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

Od stycznie 2018 roku w ofercie sprzedaży PTM Polska będą się znajdowały pojazdy niskopodwoziowe włoskiej firmy FGM. Szeroka gama specjalistycznych naczep i przyczep dostępna u handlowców PTM Polska.

Na koniec listopada 2017 r., firma PTM Polska przekazała pierwsza serię przyczep Huffermann HTSA dla firmy recyklingowej. Zapraszamy po kolejne. Miło nam z Wami współpracować. Życzymy powodzenia w biznesie.

System do automatycznego pompowania kół umożliwia ciągłe monitorowanie ciśnienia w oponach oraz w razie konieczności dopompowanie ich. Dzięki temu zyskujesz:
- 3- 5% oszczędność paliwa
- 10-20% mniejsze zużycie opon
- nie ma ryzyka pęknięcia opony
Zapytaj o szczegóły naszych doradców handlowych tel. 42 658 10 97, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pol-Eco System w Poznaniu, które odbyły się w terminie 17-19.10.2017 r. Na terenie zewnętrznym przed pawilonem 5a zaprezentowaliśmy NOWOŚĆ - naczepę STAS MF 92 m3 przystosowaną do kompresowania ładunku o 40 %.

W związku, z zakończeniem się sezonu wakacyjnego, najwyższy czas pomyśleć o przygotowaniach ruchomych podłóg na okres zimowy. Autoryzowany serwis PTM, postanowił pomóc w tych przygotowaniach i specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę,która obejmować będzie odświeżenie ruchomych podłóg w Państwa naczepach.

Usługę, którą oferujemy pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie ruchomej podłogi oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

XVI edycja Pomorskiej Miss Scania za nami, jak co roku PTM Polska była w gronie Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Pieczarkalia 2017, czyli XVII edycja Święta Pieczarki dobiegła końca. To największa impreza promocyjna branży pieczarkarskiej. Spotykają się doświadczeni hodowcy, producenci technologii oraz pojazdów. PTM Polska również była jednym z wystawców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W sobotę, 16 września br. już po raz 16 odbędzie się Pomorska Miss Scania. W miejscowości Kowale koło Gdańska każdego roku spotykają się miłośnicy marki Scania i wybierają najpiękniejszą cięzarówkę. Impreza gromadzi bardzo wiele osób z branży transportowej. PTM Polska, już tradycyjnie, jako dostawca pojazdów klasy Premium zaprezentuje również swoje produkty, m.in. naczepę z ruchomą podłogą STAS MF 92S, oraz wywrotkę STAS V60. Zapraszamy do udziału w konkursie PTM Polska - karty do pobrania na naszym stoisku . Rozlosujemy atrakcyjne upominki. Początek imprezy
o godz. 12.00.
Aby w pełni korzystać ze sprawnych naczep zapraszamy do skorzystania z przeglądów w promocyjnej cenie w naszym autoryzowanym serwisie PTM Polska w Łodzi na ul.Zgierskiej 250/252.

Cena za przegląd wynosi 280zł netto.
W cenie wykonania usłgi m.in:
  • Ogólna weryfikacja stanu konstrukcji pojazdu
  • Weryfikacja łożyskowania siłowników układów Cargo Floor
  • Pomiar ciśnienia roboczego Cargo Floor

Jest to najlżejsza naczepa z ruchomą podłogą przeznaczona dla sektora budowlanego. Przeznaczona do transportu piachu, kamieni i asfaltu. Naczepa posiada największa pojemność na rynku w tym sektorze, dzięki lekkiej i solidnej konstrukcji. Podwozie naczepy jest wyjątkowo stabilne dzięki w pełnie aluminiowej ramie i wzmocnionym nadwoziu.

Prasa Stas Zapraszamy do zapoznania z prasa Stas, gdzie możemy przeczytać między innymi o korzyściach wynikających z zakupu pojazdów z gamy Stas. PRASA
13 Zlot Master Truck już za nami.
Była to okazja do wielu spotkań z Klientami, wymiany doświadczeń oraz dobrej zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Już tradycyjnie, w połowie czerwca dla klientów PTM Polska zorganizowany został wyjazd studyjny do fabryki STAS w Belgii. Klienci mieli mozliwość zobaczyć nowoczesne hale produkcyjne oraz biura, szeroką gamę nowoczesnych naczep z ruchomą podłogą oraz wywrotek, a także spotkać się z Zarządem firmy STAS. Pobyt w Belgii zakończył się spacerem po brukselskiej starówce.