System do automatycznego pompowania kół umożliwia ciągłe monitorowanie ciśnienia w oponach oraz w razie konieczności dopompowanie ich. Dzięki temu zyskujesz:
- 3- 5% oszczędność paliwa
- 10-20% mniejsze zużycie opon
- nie ma ryzyka pęknięcia opony
Zapytaj o szczegóły naszych doradców handlowych tel. 42 658 10 97, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pol-Eco System w Poznaniu, które odbyły się w terminie 17-19.10.2017 r. Na terenie zewnętrznym przed pawilonem 5a zaprezentowaliśmy NOWOŚĆ - naczepę STAS MF 92 m3 przystosowaną do kompresowania ładunku o 40 %.

W związku, z zakończeniem się sezonu wakacyjnego, najwyższy czas pomyśleć o przygotowaniach ruchomych podłóg na okres zimowy. Autoryzowany serwis PTM, postanowił pomóc w tych przygotowaniach i specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę,która obejmować będzie odświeżenie ruchomych podłóg w Państwa naczepach.

Usługę, którą oferujemy pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie ruchomej podłogi oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

XVI edycja Pomorskiej Miss Scania za nami, jak co roku PTM Polska była w gronie Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Pieczarkalia 2017, czyli XVII edycja Święta Pieczarki dobiegła końca. To największa impreza promocyjna branży pieczarkarskiej. Spotykają się doświadczeni hodowcy, producenci technologii oraz pojazdów. PTM Polska również była jednym z wystawców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W sobotę, 16 września br. już po raz 16 odbędzie się Pomorska Miss Scania. W miejscowości Kowale koło Gdańska każdego roku spotykają się miłośnicy marki Scania i wybierają najpiękniejszą cięzarówkę. Impreza gromadzi bardzo wiele osób z branży transportowej. PTM Polska, już tradycyjnie, jako dostawca pojazdów klasy Premium zaprezentuje również swoje produkty, m.in. naczepę z ruchomą podłogą STAS MF 92S, oraz wywrotkę STAS V60. Zapraszamy do udziału w konkursie PTM Polska - karty do pobrania na naszym stoisku . Rozlosujemy atrakcyjne upominki. Początek imprezy
o godz. 12.00.
Aby w pełni korzystać ze sprawnych naczep zapraszamy do skorzystania z przeglądów w promocyjnej cenie w naszym autoryzowanym serwisie PTM Polska w Łodzi na ul.Zgierskiej 250/252.

Cena za przegląd wynosi 280zł.
W cenie wykonania usłgi m.in:
  • Ogólna weryfikacja stanu konstrukcji pojazdu
  • Weryfikacja łożyskowania siłowników układów Cargo Floor
  • Pomiar ciśnienia roboczego Cargo Floor

Jest to najlżejsza naczepa z ruchomą podłogą przeznaczona dla sektora budowlanego. Przeznaczona do transportu piachu, kamieni i asfaltu. Naczepa posiada największa pojemność na rynku w tym sektorze, dzięki lekkiej i solidnej konstrukcji. Podwozie naczepy jest wyjątkowo stabilne dzięki w pełnie aluminiowej ramie i wzmocnionym nadwoziu.

Prasa Stas Zapraszamy do zapoznania z prasa Stas, gdzie możemy przeczytać między innymi o korzyściach wynikających z zakupu pojazdów z gamy Stas. PRASA
13 Zlot Master Truck już za nami.
Była to okazja do wielu spotkań z Klientami, wymiany doświadczeń oraz dobrej zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Już tradycyjnie, w połowie czerwca dla klientów PTM Polska zorganizowany został wyjazd studyjny do fabryki STAS w Belgii. Klienci mieli mozliwość zobaczyć nowoczesne hale produkcyjne oraz biura, szeroką gamę nowoczesnych naczep z ruchomą podłogą oraz wywrotek, a także spotkać się z Zarządem firmy STAS. Pobyt w Belgii zakończył się spacerem po brukselskiej starówce.PTM Polska oferuje naczepy specjalistyczne dla firm działających w różnych sektorach. Do przewozu zboża i pasz dedykowane są pojazdy hiszpańskiej firmy Cubas Segre. W ubiegłym tygodniu, podczas wizyty w zakładzie produkcyjnym, klienci mieli możliwość zapoznać się z możliwościami technicznym oraz zobaczyć pracę naczepy hybrydowej, z rozładunkiem mechanicznym oraz pneumatycznym. Rozładunek mechaniczny odbywa się bezpośrednio do silosa, załadunek od góry, natomiast pneumatyczny bezpośrednio do komory.
Zapraszamy na 13 Master Truck Show

PTM Polska, jak co roku, będzie jednym z wystawców na największym w Polsce zlocie dla sympatyków motoryzacji ciężarowej. Master Truck Show będzie odbywał się w terminie 21-23.07.2017 r. w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.

Na swoim stanowisku, w strefie E7, zaprezentujemy naczepę STAS Super Star V55 na stalowej ramie, która swój premierowy pokaz miała w maju 2017 r.
Na terenie będzie można podziwiać najpiękniej stuningowane ciężarówki polskich firm transportowych oraz wiele zagranicznych, które przyjeżdzają niemal z całej Europy. Oprócz ciężarówek, nie zabraknie również kultowych motocykli, samochodów zabytkowych, maszyn off-roadowych, samochodów amerykańskich oraz sprzętu strażackiego. Poza tym przewidzianych jest wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Do zobaczenia.
Szanowni Klienci,

Zapraszamy do nowo otwartego biura sprzedaży PTM Polska w Sosnowcu na ul. Logistycznej 4.
Biuro usytuowane jest dogodnej lokalizacji dla mieszkańców Śląska i południowej Polski, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1, 10 km od skrzyżowania z autostradą A4.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 606 418 281 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 698 404 048. Obok biura sprzedaży jest również ekspozycja naczep nowych i używanych.

Przyjmujemy do sprzedaży komisowej pojazdy używane. Szczegóły u naszych doradców handlowych e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 42 659 04 43, 604 476 922.

Możliwy odbiór wybranych części zamiennych w oddziale w Sosnowcu.
sos1
sos2
sos3
sos4
sos5
sos6
sos7
sos8
sos9
sos10
sos11
sos12
sos13
sos14
Podczas imprezy Naczepomania 2017 na Gości czekało wiele atrakcji.
Zorganizowany został konkurs spawalniczy "Najpiękniejszy spaw aluminiowy", gdzie każdy mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Oto lista laureatów:

1. Miejsce - Jarosław Bątorek z firmy JOTEM

2. Miejsce - Krzysztof Myszkowski z firmy Młyn Ocieka

3. Miejsce - Paweł Nowak z firmy Nowak Transport

Dziękujemy za udział w I edycji spotkania branży transportowej Naczepomania 2017. Tegoroczna impreza odbyła się 30 maja 2017 r. w Zawierciu na terenie hotelu Villa Verde.

Zaprezentowane zostały specjalistyczne naczepy ciężarowe Premium oferowane przez PTM Polska. Głównym punktem programu była europejska premiera naczepy STAS SUPER STAR V55 oraz premierowy pokaz naczepy z ruchomą podłogą ECO STAR MF 92SV. Obejrzeć było można również wywrotki, naczepy niskopodwoziowe, inloadery do przewozu szkła Langendorf, przyczepy Hueffermann oraz naczepy CIMC. Wśród wystawców byli również producenci samochodów ciężarowych, m.in. Scania oraz dostawcy części, podzespołów, osprzętu i akcesoriów.