Już tradycyjnie, w połowie czerwca dla klientów PTM Polska zorganizowany został wyjazd studyjny do fabryki STAS w Belgii. Klienci mieli mozliwość zobaczyć nowoczesne hale produkcyjne oraz biura, szeroką gamę nowoczesnych naczep z ruchomą podłogą oraz wywrotek, a także spotkać się z Zarządem firmy STAS. Pobyt w Belgii zakończył się spacerem po brukselskiej starówce.PTM Polska oferuje naczepy specjalistyczne dla firm działających w różnych sektorach. Do przewozu zboża i pasz dedykowane są pojazdy hiszpańskiej firmy Cubas Segre. W ubiegłym tygodniu, podczas wizyty w zakładzie produkcyjnym, klienci mieli możliwość zapoznać się z możliwościami technicznym oraz zobaczyć pracę naczepy hybrydowej, z rozładunkiem mechanicznym oraz pneumatycznym. Rozładunek mechaniczny odbywa się bezpośrednio do silosa, załadunek od góry, natomiast pneumatyczny bezpośrednio do komory.
Zapraszamy na 13 Master Truck Show

PTM Polska, jak co roku, będzie jednym z wystawców na największym w Polsce zlocie dla sympatyków motoryzacji ciężarowej. Master Truck Show będzie odbywał się w terminie 21-23.07.2017 r. w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.

Na swoim stanowisku, w strefie E7, zaprezentujemy naczepę STAS Super Star V55 na stalowej ramie, która swój premierowy pokaz miała w maju 2017 r.
Na terenie będzie można podziwiać najpiękniej stuningowane ciężarówki polskich firm transportowych oraz wiele zagranicznych, które przyjeżdzają niemal z całej Europy. Oprócz ciężarówek, nie zabraknie również kultowych motocykli, samochodów zabytkowych, maszyn off-roadowych, samochodów amerykańskich oraz sprzętu strażackiego. Poza tym przewidzianych jest wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Do zobaczenia.
Szanowni Klienci,

Zapraszamy do nowo otwartego biura sprzedaży PTM Polska w Sosnowcu na ul. Logistycznej 4.
Biuro usytuowane jest dogodnej lokalizacji dla mieszkańców Śląska i południowej Polski, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1, 10 km od skrzyżowania z autostradą A4.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 606 418 281 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 698 404 048. Obok biura sprzedaży jest również ekspozycja naczep nowych i używanych.

Przyjmujemy do sprzedaży komisowej pojazdy używane. Szczegóły u naszych doradców handlowych e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 42 659 04 43, 604 476 922.

Możliwy odbiór wybranych części zamiennych w oddziale w Sosnowcu.
sos1
sos2
sos3
sos4
sos5
sos6
sos7
sos8
sos9
sos10
sos11
sos12
sos13
sos14
Podczas imprezy Naczepomania 2017 na Gości czekało wiele atrakcji.
Zorganizowany został konkurs spawalniczy "Najpiękniejszy spaw aluminiowy", gdzie każdy mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Oto lista laureatów:

1. Miejsce - Jarosław Bątorek z firmy JOTEM

2. Miejsce - Krzysztof Myszkowski z firmy Młyn Ocieka

3. Miejsce - Paweł Nowak z firmy Nowak Transport

Dziękujemy za udział w I edycji spotkania branży transportowej Naczepomania 2017. Tegoroczna impreza odbyła się 30 maja 2017 r. w Zawierciu na terenie hotelu Villa Verde.

Zaprezentowane zostały specjalistyczne naczepy ciężarowe Premium oferowane przez PTM Polska. Głównym punktem programu była europejska premiera naczepy STAS SUPER STAR V55 oraz premierowy pokaz naczepy z ruchomą podłogą ECO STAR MF 92SV. Obejrzeć było można również wywrotki, naczepy niskopodwoziowe, inloadery do przewozu szkła Langendorf, przyczepy Hueffermann oraz naczepy CIMC. Wśród wystawców byli również producenci samochodów ciężarowych, m.in. Scania oraz dostawcy części, podzespołów, osprzętu i akcesoriów.

Regularne sprawdzanie i utrzymywanie w czystości szyny górnej ma wiele zalet. Te przydatne wskazówki wyjaśniają, jak i dlaczego.

Jak to działa?
Prowadnica powinna być zawsze czysta, aby zapobiec blokowaniu kół ślizgowych wózka ściany grodziowej. W przeciwnym wypadku wózek ściany grodziowej może utknąć i w najgorszym wypadku, górna prowadnica może ulec uszkodzeniu.

Drogi Kliencie,
Zmiany w obszarze technicznym nigdy się nie kończą, a zatem i Cargo Floor opracował nowy pilot bezprzewodowy do sterowania systemem ruchomej podłogi. Można dzięki niemu komfortowo i na odległość obsługiwać system Cargo Floor. W bardzo krótkim czasie będziesz mógł obsługiwać system Cargo Floor, również za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Nowy pilot bezprzewodowy jest o wiele wygodniejszy, między innymi posiada oświetlenie przycisków, a także akumulator, który może być ładowany za pomocą dołączonej w zestawie ładowarki zapalniczkowej USB. Nowy pilot bezprzewodowy można zamontować w profesjonalnym serwisie PTM.

Kompletny standardowy zestaw zdalnego sterowania posiada nr kat. 6104008. Zdjęcie poglądowe kompletnego zestawu poniżej.

Naczepomania 2017 – nowe wydarzenie w kalendarzu branży transportowej.

Zapraszamy na I edycję spotkania branży transportowej Naczepomania 2017. Tegoroczna impreza odbędzie się 30 maja 2017 r. w Zawierciu na terenie hotelu Villa Verde.
Zaprezentowane zostaną specjalistyczne naczepy ciężarowe Premium oferowane przez PTM Polska. Głównym punktem programu będzie europejska premiera naczepy STAS SUPER STAR V50 oraz premierowy pokaz naczepy z ruchomą podłogą ECO STAR MF 92SV. Obejrzeć będzie można również wywrotki, naczepy niskopodwoziowe, inloadery do przewozu szkła Langendorf, przyczepy Hueffermann oraz naczepy CIMC. Wśród wystawców będą również producenci samochodów ciężarowych, m.in. Scania oraz dostawcy części, podzespołów, osprzętu i akcesoriów.

Impreza plenerowa będzie odbywała się od godz. 12.00 do 18.00, na zwiedzających będą czekały liczne atrakcje muzyczno-rozrywkowe. Wstęp wolny za okazaniem wizytówki firmowej.

W tym miesiącu tytuł "Klienta Miesiąca" otrzymuje firma Handlowo Usługowa "Dater", za okazane zaufanie, nieszablonowe działanie i promocję marki STAS. Miło nam z Wami współpracować! Życzymy powodzenia w biznesie.

Na początku kwietnia 2017 r., firma PTM Polska przekazała firmie Handel obwoźny zboża oraz przetworów zbożowych Wojtkiewicz Mirosław pierwszą naczepę wywrotkę Stas o kubaturze 49m3.

Kolejny montaż w serwisie PTM Polska. Aerodynamiczne osłony boczne OptiFlow SideWings, ograniczają zużycie paliwa o 2,5l / 100 km oraz rozprysk wody przy jeździe z prędkościami autostradowymi. Zapytaj o szczegóły naszych doradców handlowych tel. 42 659 04 43, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za pomocą tego biuletynu chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że dostępne są specjalnie zaprojektowane osłony ochronne dla układu napędowego Cargo Floor. Osłony te mają na celu zabezpieczenie elementów hydraulicznych systemu napędowego Cargo Floor przed zanieczyszczeniami z zewnątrz( sól chemikalia błoto itp) które zalegając na elementach systemu mogą prowadzić do przedwczesnej korozji. Pokrywy ochronne są opracowane specjalnie dla systemu CF500 SLC Cargo Floor. Osłony można zamontować w profesjonalnym serwisie PTM.

SmartBoard – urządzenie informacyjno-sterujące zapewniające podstawowe informacje o naczepie czy przyczepie ( licznik km, masa nacisków na osie, sygnalizacja awarii hamulców) , pozwalające również na sterowanie funkcjami układu hamulcowego Trailer EBS i zawieszenia pneumatycznego (standardowo takie urządzenie posiada każda naczepa STAS). Dane z urządzenia dostępne są przez aplikację i mogą być na bieżąco monitorowane przez dyspozytora.