Dokumenty do pobrania:
TRAXEE - Prezentacja systemu.pdf
TRAXEE - Instrukcja instalacji.pdf

 

 

Niniejsza Polityka wynika ze strategii rozwoju firmy PTM Polska sp. z o.o. dążącej do  tego, by być preferowanym dostawcą rozwiązań dla biznesu z dziedziny technologii transferu ładunków, transportu luzem towarów rolniczych, drzewnych, odpadów, biomasy, transportu ładunków dla branży budowlanej, ładunków paletyzowanych i zarządzania transportem.

PTM Polska sp. z o.o. zamierza konsekwentnie realizować strategię poprzez:

  • rozwój i poszukiwanie nowych produktów i rozwiązań mogących bardziej kompleksowo wspierać rosnącą liczbę Klientów;
  • świadome i szybkie podnoszenie kompetencji w zakresie stosowanych przez firmę technologii;
  • dążenie do kreowania inteligentnych, przemyślanych i konkurencyjnych ofert;
  • budowanie długoterminowych pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym złożonym z Klientów, Dostawców i Partnerów, którzy cenią sobie naszą fachowość, profesjonalizm i odpowiedzialność;
  • przestrzeganie przepisów prawnych i innych związanych z jakością świadczonych usług;
  • ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

Od naszych pracowników oczekujemy, aby brali aktywny udział w kulturze doskonalenia oraz by te doświadczenia były rozpowszechnione i stosowane w ramach ciągłego rozwoju.  

Gwarancją spełnienia zasad polityki jest  utrzymywanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z norma: PN-EN ISO 9001:2015. 

 

Polityka Jakości.pdf

Dziękujemy wszystkim Klientom oraz Partnerom PTM Polska, którzy w tym roku bardzo licznie odwiedzili nasze stoisko podczas Zlotu Master Truck. Była okazja do wymiany doświadczeń, obejrzenia zaprezentowanych naczep STAS z ruchomą podłogą oraz naczepy Orthaus, a także dobrej zabawy. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Składamy serdeczne podziękowania za udział w II edycji wystawy Naczepomaia 2018. Wyrażamy nadzieję, że Wystawa spełniła Państwa oczekiwania, niezależnie od tego czy byliście Państwo w charakterze Wystawcy czy Gościa. Zaprezentowanych zostało wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie konstrukcji naczep oraz rozwiązań stosowanych
w produkcji komponentów. Swoją ofertę przedstawili również dostawcy ciągników oraz usług finansowych.


Uwagę skupiły premiery:

STAS U-ROCK STAR wywrotka stalowa budowlana
BMI ROCK PUSHER naczepa ejector ściana wypychająca dedykowana do sektora budowlanego
BMI METAL MOVER ruchoma podłoga stalowa V9 Keith Walking Floor do złomu gabarytowego
EMTECH naczepa niskopodwoziowa TIEFBED 4 osiowa z hydraulicznie skrętnymi osiami

Autoryzowany serwis PTM oferuje usługę, która pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie naczepy z ruchomą podłogą oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają Państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

Od stycznie 2018 roku w ofercie sprzedaży PTM Polska znajdują się pojazdy niskopodwoziowe włoskiej firmy FGM. Szeroka gama specjalistycznych naczep i przyczep dostępna u handlowców PTM Polska.

Na koniec listopada 2017 r., firma PTM Polska przekazała pierwsza serię przyczep Huffermann HTSA dla firmy recyklingowej. Zapraszamy po kolejne. Miło nam z Wami współpracować. Życzymy powodzenia w biznesie.

System do automatycznego pompowania kół umożliwia ciągłe monitorowanie ciśnienia w oponach oraz w razie konieczności dopompowanie ich. Dzięki temu zyskujesz:
- 3- 5% oszczędność paliwa
- 10-20% mniejsze zużycie opon
- nie ma ryzyka pęknięcia opony
Zapytaj o szczegóły naszych doradców handlowych tel. 42 658 10 97, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pol-Eco System w Poznaniu, które odbyły się w terminie 17-19.10.2017 r. Na terenie zewnętrznym przed pawilonem 5a zaprezentowaliśmy NOWOŚĆ - naczepę STAS MF 92 m3 przystosowaną do kompresowania ładunku o 40 %.

W związku, z zakończeniem się sezonu wakacyjnego, najwyższy czas pomyśleć o przygotowaniach ruchomych podłóg na okres zimowy. Autoryzowany serwis PTM, postanowił pomóc w tych przygotowaniach i specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę,która obejmować będzie odświeżenie ruchomych podłóg w Państwa naczepach.

Usługę, którą oferujemy pozwoli Państwu na dłuższe użytkowanie ruchomej podłogi oraz zwiększenie jej żywotności.
Korzystając z oferty specjalnej nie tylko oszczędzają państwo na samej usłudze,ale również poprzez dłuższą amortyzację ruchomej podłogi.

XVI edycja Pomorskiej Miss Scania za nami, jak co roku PTM Polska była w gronie Partnerów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Pieczarkalia 2017, czyli XVII edycja Święta Pieczarki dobiegła końca. To największa impreza promocyjna branży pieczarkarskiej. Spotykają się doświadczeni hodowcy, producenci technologii oraz pojazdów. PTM Polska również była jednym z wystawców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W sobotę, 16 września br. już po raz 16 odbędzie się Pomorska Miss Scania. W miejscowości Kowale koło Gdańska każdego roku spotykają się miłośnicy marki Scania i wybierają najpiękniejszą cięzarówkę. Impreza gromadzi bardzo wiele osób z branży transportowej. PTM Polska, już tradycyjnie, jako dostawca pojazdów klasy Premium zaprezentuje również swoje produkty, m.in. naczepę z ruchomą podłogą STAS MF 92S, oraz wywrotkę STAS V60. Zapraszamy do udziału w konkursie PTM Polska - karty do pobrania na naszym stoisku . Rozlosujemy atrakcyjne upominki. Początek imprezy
o godz. 12.00.
Aby w pełni korzystać ze sprawnych naczep zapraszamy do skorzystania z przeglądów w promocyjnej cenie w naszym autoryzowanym serwisie PTM Polska w Łodzi na ul.Zgierskiej 250/252.

Cena za przegląd wynosi 280zł netto.
W cenie wykonania usłgi m.in:
  • Ogólna weryfikacja stanu konstrukcji pojazdu
  • Weryfikacja łożyskowania siłowników układów Cargo Floor
  • Pomiar ciśnienia roboczego Cargo Floor